Studio je uzavřeno od do . Pravidelný rozvrh začíná od .

Lektoři

Aruna Singhvi

Aruna Singhvi

Narodila se v Rádžasthánu v tradiční hinduistické rodině a jóga a ajurvéda pro ni představují více způsob života než pouhé cvičení. Jako lektorka velice dobře zná přednosti a omezení svého těla. Při svém učení jógy, kterému se věnuje více než tři desetiletí, vás svou náročností na detail vtáhne do přirozené koncentrace, jež je v józe pro další pokročilé stavy mysli základní.

Její lekce sledují tvoří řada cvičení, zvolených podle úrovně studentů. Obecně lekce začíná důkladným uvolněním kloubů a protažením svalů v jógových ásanách a uzavírá se dechovým cvičením (pránajámou) a meditací.

Studovala a učila na různých univerzitách v Indii, USA a Velké Británii a specializovala se na tropickou medicínu. Získala prestižní stipendia z Rotary International (USA), Welcome Foundation (UK), NIH (USA) a UNESCO (ČR). V mládí se věnovala klasickému indickému tanci katak.

Její lekce probíhají v angličtině.

Jiří Čumpelík

Jiří Čumpelík

Začal studovat jógu v sedmdesátých letech v Indii. Pro jeho přístup k józe je charakteristické, že obohacuje své zkušenosti fyzioterapeuta o principy jógy. Držení těla a ásany v józe mají hodně společného. Na obou se podílí mysl a dýchání (pránajáma), které je nutné spolu s dalšími tělesnými funkcemi kultivovat. Zároveň je nezbytná účast mysli pro dobrou funkci.

Problém vztahu postury a dýchání je tématem jeho odborného studia, přednášek a seminářů na vysokých školách a v rehabilitačních centrech doma i v zahraničí. Vyučuje učitele jógy a jógové terapie ve tříletém studiu na FTVS Univerzity Karlovy.

Jeho lekce probíhají v češtině.